Aktualność

Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na XX Targi Wydawców Katolickich w Lublinie

Dodano: 06-11-2017

Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza serdecznie na XX Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się od 15 do 17 listopada 2017 r. w godzinach 9-18 w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Zachęcamy gorąco do odwiedzenia naszego stoiska - będziemy, jak co roku obecni z naszymi publikacjami!

Baner XX Targi Wydawców Katolickich

Będzie można zapoznać się oraz nabyć nasze publikacje, między innymi Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu – najnowsze, tj. piąte, na nowo opracowane i poprawione wydanie Biblii Tysiąclecia, ze słowem wstępnym ks. abp. Stanisława Budzika, cykl Spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego autorstwa ks. abp. Stanisława Budzika, niezwykłą książkę-świadectwo Mocą Imienia Jezus, a także bogatym wyborem literatury dla dzieci - nową, trzecią częścią Wesołych Przygód Amelki, Modlitwami skrzata i jego brata oraz kolorowankami z naklejkami np. Mój Różaniec czy Zdrowaś, Maryjo.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram