Aktualności

Podręczniki do religii

Podręczniki do religii

Wydawnictwo „Gaudium” zachęca do zapoznania się z ofertą podręczników do religii i innych pomocy dydaktycznych w Księgarni.

więcejDodano: 07-08-2018
Wakacje - <em>Przewodnik po Lublinie</em>

Wakacje - Przewodnik po Lublinie

W Wydawnictwie „Gaudium” lipiec i sierpień jest również czasem urlopów. Będziemy korzystać z wakacyjnego odpoczynku, więc prosimy o wyrozumiałość naszych Klientów i Partnerów. Nasza firma działa całe wakacje, ale część zadań nieobecnych pracowników przejmą inni, więc czas odpowiedzi na Państwa zapytania może się wydłużyć.

więcejDodano: 05-07-2018
Relacja z konferencji <em>W 1949 r. Lublin stał się Częstochową</em>

Relacja z konferencji W 1949 r. Lublin stał się Częstochową

Wczoraj (18 czerwca) w Muzeum Lubelskim na Zamku (Galeria Malarstwa Polskiego XVII-XIX w.) odbyła się konferencja „W 1949 r. Lublin stał się Częstochową”. Dyskusję prowadził Dyrektor Wydawnictwa „Gaudium” ks. dr Marek Szymański, a w panelu brali udział dr hab. Jacek Wołoszyn (IPN/KUL), Agnieszka Gieroba („Gość Niedzielny”) i Mariola Kaca‑Błasińska (Wydawnictwo „Gaudium”).

więcejDodano: 19-06-2018
<em>XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej</em> w Wojsławicach

XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej w Wojsławicach

W niedzielę, 17 czerwca, w Wojsławicach odbył się XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej, pt. „Na zawsze chcę Tobie grać i śpiewać, Panie”, który był częścią jubileuszowego X Spotkania trzech kultur.

więcejDodano: 18-06-2018
Konferencja <em>W 1949 r. Lublin stał się Częstochową</em>

Konferencja W 1949 r. Lublin stał się Częstochową

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprasza na konferencję W 1949 r. Lublin stał się Częstochową, która odbędzie się 18 czerwca 2018 o godz. 18.00 w Muzeum Lubelskim (Zamek), w Galerii Malarstwa Polskiego XVII-XIX w.

więcejDodano: 12-06-2018
Wycieczka pracowników Wydawnictwa „Gaudium” pt. „Czerwcowe inspiracje”

Wycieczka pracowników Wydawnictwa „Gaudium” pt. „Czerwcowe inspiracje”

Początek czerwca przyniósł pracownikom Wydawnictwa „Gaudium” przedsmak wakacyjnego wypoczynku. Po uroczystości Bożego Ciała udaliśmy się z kilkudniową wycieczką na Śląsk i do Czech.

więcejDodano: 11-06-2018
Zaproszenie na X Spotkanie Trzech Kultur w Wojsławicach

Zaproszenie na X Spotkanie Trzech Kultur w Wojsławicach

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowe X Spotkanie Trzech Kultur w Wojsławicach oraz odbywający się w jego trakcie XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej. Wydawnictwo „Gaudium” ponownie może poszczycić się patronatem medialnym nad tym niezwykłym wydarzeniem. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 roku.

więcejDodano: 06-06-2018
 „Gaudium” w trakcie Nocy Kultury 2018

„Gaudium” w trakcie Nocy Kultury 2018

Noc Kultury jest niezwykłym wydarzeniem – instalacje artystyczne, koncerty, spektakle, performance na placach i wśród krętych uliczek Koziego Grodu przyciągają rzesze widzów i słuchaczy. Wśród wielu atrakcji Nocy Kultury w Lublinie, także Wydawnictwo „Gaudium” miało możliwość zaprezentować Państwu swoją ofertę wydawniczą.

więcejDodano: 05-06-2018
Promocja publikacji <em>Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej</em> - podziękowania

Promocja publikacji Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej - podziękowania

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprezentowało w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego książkę „Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej”, która zaznajamia czytelników z bogactwem literatury targumicznej.

więcejDodano: 18-05-2018
Wręczenie ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu tytułu honorowego obywatela miasta Lublina

Wręczenie ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu tytułu honorowego obywatela miasta Lublina

15 maja w Trybunale Koronnym w Lublinie nastąpiło nadanie Naszemu Autorowi ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu (Jakub Hersz Griner) tytułu honorowego obywatela Lublina. Jesteśmy dumni, że Nasz Autor, który od wielu lat jest związany z Wydawnictwem „Gaudium” został uhonorowany przez miasto Lublin najwyższym wyróżnieniem.

więcejDodano: 15-05-2018
reklama - biblia aramejska
Baner prawy dolny

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter