Aktualności

Zaproszenie na X Spotkanie Trzech Kultur w Wojsławicach

Zaproszenie na X Spotkanie Trzech Kultur w Wojsławicach

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowe X Spotkanie Trzech Kultur w Wojsławicach oraz odbywający się w jego trakcie XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej. Wydawnictwo „Gaudium” ponownie może poszczycić się patronatem medialnym nad tym niezwykłym wydarzeniem. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 roku.

więcejDodano: 06-06-2018
 „Gaudium” w trakcie Nocy Kultury 2018

„Gaudium” w trakcie Nocy Kultury 2018

Noc Kultury jest niezwykłym wydarzeniem – instalacje artystyczne, koncerty, spektakle, performance na placach i wśród krętych uliczek Koziego Grodu przyciągają rzesze widzów i słuchaczy. Wśród wielu atrakcji Nocy Kultury w Lublinie, także Wydawnictwo „Gaudium” miało możliwość zaprezentować Państwu swoją ofertę wydawniczą.

więcejDodano: 05-06-2018
Promocja publikacji <em>Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej</em> - podziękowania

Promocja publikacji Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej - podziękowania

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprezentowało w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego książkę „Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej”, która zaznajamia czytelników z bogactwem literatury targumicznej.

więcejDodano: 18-05-2018
Wręczenie ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu tytułu honorowego obywatela miasta Lublina

Wręczenie ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu tytułu honorowego obywatela miasta Lublina

15 maja w Trybunale Koronnym w Lublinie nastąpiło nadanie Naszemu Autorowi ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu (Jakub Hersz Griner) tytułu honorowego obywatela Lublina. Jesteśmy dumni, że Nasz Autor, który od wielu lat jest związany z Wydawnictwem „Gaudium” został uhonorowany przez miasto Lublin najwyższym wyróżnieniem.

więcejDodano: 15-05-2018
Wydawnictwo „Gaudium” - Filia nr 38 MBP w Lubinie - „Taneczne ekspresje”

Wydawnictwo „Gaudium” - Filia nr 38 MBP w Lubinie - „Taneczne ekspresje”

Wydawnictwo „Gaudium” w tym roku wsparło Filię nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie w organizacji i nagrodzeniu dzieci uczestniczących w Nocy Bibliotek.

więcejDodano: 15-05-2018
Promocja książki <em>Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej</em>

Promocja książki Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II mają zaszczyt zaprosić na promocję publikacji Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej, która odbędzie się 16 maja 2018 roku o godz. 17.00 w auli Centrum Transferu Wiedzy KUL (408, III piętro, Al. Racławickie 14, Lublin).

więcejDodano: 27-04-2018
Pielgrzymka władz KUL, reprezentantów kurii metropolitalnej oraz Wydawnictwa „Gaudium” do Rzymu

Pielgrzymka władz KUL, reprezentantów kurii metropolitalnej oraz Wydawnictwa „Gaudium” do Rzymu

Kolegium rektorskie na czele z rektorem KUL – ks. prof. Antonim Dębińskim i Wielkim Kanclerzem KUL – abp. Stanisławem Budzikiem oraz reprezentanci kurii metropolitalnej w Lublinie wraz z dyrektorem Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” ks. dr. Markiem Szymańskim i wicedyrektorem ks. Rafałem Olchawskim uczestniczą w pielgrzymce do Rzymu.

więcejDodano: 26-04-2018
„Gaudium”  na gali wręczenia Lauru Konserwatorskiego 2018

„Gaudium” na gali wręczenia Lauru Konserwatorskiego 2018

Zostaliśmy zaproszeni, aby uczestniczyć  w gali wręczenia Laurów Konserwatorskich w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Cieszymy się, że mogliśmy gościć z naszą ofertą wydawniczą w trakcie tak znamienitego wydarzenia.

więcejDodano: 25-04-2018
Wręczenie nagród SWK Feniks 2018 dla Wydawnictwa „Gaudium”

Wręczenie nagród SWK Feniks 2018 dla Wydawnictwa „Gaudium”

Książki Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”: Biblia Aramejska. Targum Neofiti 1. Tom 2: Księga Wyjścia pod redakcją ks. prof. Mirosława S. Wróbla otrzymała nagrodę główną FENIKS 2018 w kategorii literackiej, zaś Kocham dzieło Ducha Świętego autorstwa abp. Stanisława Budzika – wyróżnienie FENIKS 2018 w kategorii duchowość.

więcejDodano: 16-04-2018
Promocja książki <strong>ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego <em>Świadkowie wiary i miłosierdzia</em></strong> – podziękowania

Promocja książki ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego Świadkowie wiary i miłosierdzia – podziękowania

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie do Metropolitalnego Seminarium Duchownego na promocję książki Świadkowie wiary i miłosierdzia. Szczególne podziękowania chcielibyśmy złożyć autorowi książki ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu, Honorowemu Obywatelowi Miasta Lublina.

więcejDodano: 16-04-2018

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram