Aktualności

Pielgrzymka władz KUL, reprezentantów kurii metropolitalnej oraz Wydawnictwa „Gaudium” do Rzymu

Pielgrzymka władz KUL, reprezentantów kurii metropolitalnej oraz Wydawnictwa „Gaudium” do Rzymu

Kolegium rektorskie na czele z rektorem KUL – ks. prof. Antonim Dębińskim i Wielkim Kanclerzem KUL – abp. Stanisławem Budzikiem oraz reprezentanci kurii metropolitalnej w Lublinie wraz z dyrektorem Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” ks. dr. Markiem Szymańskim i wicedyrektorem ks. Rafałem Olchawskim uczestniczą w pielgrzymce do Rzymu.

więcejDodano: 26-04-2018
„Gaudium”  na gali wręczenia Lauru Konserwatorskiego 2018

„Gaudium” na gali wręczenia Lauru Konserwatorskiego 2018

Zostaliśmy zaproszeni, aby uczestniczyć  w gali wręczenia Laurów Konserwatorskich w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Cieszymy się, że mogliśmy gościć z naszą ofertą wydawniczą w trakcie tak znamienitego wydarzenia.

więcejDodano: 25-04-2018
Wręczenie nagród SWK Feniks 2018 dla Wydawnictwa „Gaudium”

Wręczenie nagród SWK Feniks 2018 dla Wydawnictwa „Gaudium”

Książki Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”: Biblia Aramejska. Targum Neofiti 1. Tom 2: Księga Wyjścia pod redakcją ks. prof. Mirosława S. Wróbla otrzymała nagrodę główną FENIKS 2018 w kategorii literackiej, zaś Kocham dzieło Ducha Świętego autorstwa abp. Stanisława Budzika – wyróżnienie FENIKS 2018 w kategorii duchowość.

więcejDodano: 16-04-2018
Promocja książki <strong>ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego <em>Świadkowie wiary i miłosierdzia</em></strong> – podziękowania

Promocja książki ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego Świadkowie wiary i miłosierdzia – podziękowania

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie do Metropolitalnego Seminarium Duchownego na promocję książki Świadkowie wiary i miłosierdzia. Szczególne podziękowania chcielibyśmy złożyć autorowi książki ks. inf. Grzegorzowi Pawłowskiemu, Honorowemu Obywatelowi Miasta Lublina.

więcejDodano: 16-04-2018
Spotkanie z ks. prof. Mirosławem Wróblem na Targach Wydawców Katolickich

Spotkanie z ks. prof. Mirosławem Wróblem na Targach Wydawców Katolickich

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z ks. prof. Mirosławem S. Wróblem – redaktorem i kierownikiem projektu Biblia Aramejska. Ksiądz profesor będzie podpisywał książki na naszym stoisku (nr 111) 14 kwietnia 2018 (sobota) od godziny 15:00. Zachęcamy do skorzystania ze wspaniałej okazji, by spotkać się, zdobyć autograf i porozmawiać z wybitnym polskim biblistą!

więcejDodano: 13-04-2018
Książki Wydawnictwa „Gaudium” otrzymały nagrodę FENIKS 2018

Książki Wydawnictwa „Gaudium” otrzymały nagrodę FENIKS 2018

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” z przyjemnością pragnie poinformować, że książki Biblia Aramejska. Targum Neofiti 1. Tom 2: Księga WyjściaKocham dzieło Ducha Świętego przygotowane i wydane w naszej oficynie zostały docenione przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich otrzymując nagrody Feniks 2018.

więcejDodano: 12-04-2018
Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na  XXIV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na XXIV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprasza na XXIV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 12 do 15 kwietnia 2018 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim (Plac Zamkowy 4) w Warszawie. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas - stoisko Wydawnictwa „Gaudium”  ma numer 111.

więcejDodano: 12-04-2018
Promocja książki <em><strong>Świadkowie wiary i miłosierdzia</strong></em>

Promocja książki Świadkowie wiary i miłosierdzia

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” i Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zapraszają na promocję książki Świadkowie wiary i miłosierdzia Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersz Grinera), Honorowego Obywatela Miasta Lublina. Promocja odbędzie się w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6) dnia 12 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00.

więcejDodano: 06-04-2018
Życzenia - Lublin, Wielkanoc 2018

Życzenia - Lublin, Wielkanoc 2018

Radosnych Świat Paschalnych!

więcejDodano: 29-03-2018
Honorowe obywatelstwo dla ks. infułata Grzegorza Pawłowskiego

Honorowe obywatelstwo dla ks. infułata Grzegorza Pawłowskiego

Z przyjemnością chcemy poinformować, że Rada Miasta Lublin podjęła decyzję, by nadać ks. infułatowi Grzegorzowi Pawłowskiemu tytuł Honorowego Obywatela Miasta Lublin.

więcejDodano: 29-03-2018

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram
Istagram wydawnictwo