Aktualności

Spotkanie z ks. prof. Mirosławem Wróblem na Targach Wydawców Katolickich

Spotkanie z ks. prof. Mirosławem Wróblem na Targach Wydawców Katolickich

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z ks. prof. Mirosławem S. Wróblem – redaktorem i kierownikiem projektu Biblia Aramejska. Ksiądz profesor będzie podpisywał książki na naszym stoisku (nr 111) 14 kwietnia 2018 (sobota) od godziny 15:00. Zachęcamy do skorzystania ze wspaniałej okazji, by spotkać się, zdobyć autograf i porozmawiać z wybitnym polskim biblistą!

więcejDodano: 13-04-2018
Książki Wydawnictwa „Gaudium” otrzymały nagrodę FENIKS 2018

Książki Wydawnictwa „Gaudium” otrzymały nagrodę FENIKS 2018

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” z przyjemnością pragnie poinformować, że książki Biblia Aramejska. Targum Neofiti 1. Tom 2: Księga WyjściaKocham dzieło Ducha Świętego przygotowane i wydane w naszej oficynie zostały docenione przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich otrzymując nagrody Feniks 2018.

więcejDodano: 12-04-2018
Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na  XXIV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na XXIV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprasza na XXIV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 12 do 15 kwietnia 2018 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim (Plac Zamkowy 4) w Warszawie. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas - stoisko Wydawnictwa „Gaudium”  ma numer 111.

więcejDodano: 12-04-2018
Promocja książki <em><strong>Świadkowie wiary i miłosierdzia</strong></em>

Promocja książki Świadkowie wiary i miłosierdzia

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” i Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zapraszają na promocję książki Świadkowie wiary i miłosierdzia Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersz Grinera), Honorowego Obywatela Miasta Lublina. Promocja odbędzie się w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6) dnia 12 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00.

więcejDodano: 06-04-2018
Życzenia - Lublin, Wielkanoc 2018

Życzenia - Lublin, Wielkanoc 2018

Radosnych Świat Paschalnych!

więcejDodano: 29-03-2018
Honorowe obywatelstwo dla ks. infułata Grzegorza Pawłowskiego

Honorowe obywatelstwo dla ks. infułata Grzegorza Pawłowskiego

Z przyjemnością chcemy poinformować, że Rada Miasta Lublin podjęła decyzję, by nadać ks. infułatowi Grzegorzowi Pawłowskiemu tytuł Honorowego Obywatela Miasta Lublin.

więcejDodano: 29-03-2018
Promocja książki <em>Rysopis kapłana. Wizerunek księdza w kulturze polskiej w XXI wieku</em> – podziękowania

Promocja książki Rysopis kapłana. Wizerunek księdza w kulturze polskiej w XXI wieku – podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie do Metropolitalnego Seminarium Duchownego, by rozmawiać o „Rysopisie kapłana” i wspólnie wymieniać doświadczenia.

więcejDodano: 20-03-2018
Promocja książki <em>Rysopis kapłana. Wizerunek księdza w kulturze polskiej w XXI wieku</em>

Promocja książki Rysopis kapłana. Wizerunek księdza w kulturze polskiej w XXI wieku

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” i Wschodnia Fundacja Kultury „Akcent” serdecznie zapraszają na promocję książki Rysopis kapłana. Wizerunek księdza w kulturze polskiej w XXI wieku, która odbędzie się w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6) dnia 19 marca 2017 r. o godz. 17.00.

więcejDodano: 14-03-2018
<strong><em>Czas i dźwięk</em></strong> - Msza i koncert pamięci profesora <strong>Andrzeja Nikodemowicza</strong> - podziękowanie

Czas i dźwięk - Msza i koncert pamięci profesora Andrzeja Nikodemowicza - podziękowanie

W niedzielę 28 stycznia uroczyście obchodziliśmy pierwszą rocznicę śmierci kompozytora, profesora Andrzeja Nikodemowicza. Z tej okazji w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie odbyła się Msza Święta, a po niej koncert, podczas którego wykonano wybrane dzieła Andrzeja Nikodemowicza i Jana S. Bacha.

więcejDodano: 29-01-2018
Spotkanie promocyjne, Msza i koncert <strong><em>Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem</em></strong>

Spotkanie promocyjne, Msza i koncert Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Mszę i niezwykły koncert pamięci profesora Andrzeja Nikodemowicza 28 stycznia w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła (ul. Bernardyńska 5) w Lublinie.

więcejDodano: 26-01-2018

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram