Aktualność
Podręczniki do religii - Gaudium

Podręczniki do religii

Dodano: 07-08-2018

Wydawnictwo „Gaudium” zachęca do zapoznania się z ofertą podręczników do religii i innych pomocy dydaktycznych w Księgarni.

Atutami naszych podręczników są barwne, starannie dobrane ilustracje oraz ciekawe, twórcze zadania, zachęcające młodszych chrześcijan do otwarcia się na przygodę duchową z Jezusem. Treści zawarte w podręcznikach konsultowano również z przedszkolakami i uczniami, dlatego są one dostosowane do wieku odbiorców.

Dostępny jest również pakiet pt. Jezus moim przyjacielem, na który składa się podręcznik dla ucznia oraz poradnik metodyczny dla nauczyciela religii. Pakiet został przygotowany od podstaw i charakteryzuje się nowoczesną grafiką oraz ciekawymi propozycjami zadań dla uczniów. Poradnik metodyczny przygotowany przez katechetów-praktyków może stać się znaczącą pomocą w pracy katechetycznej w szkole.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram
Istagram wydawnictwo