Aktualność

Podziękowania - promocja „Cud. W 1949 r. Lublin stał się Częstochową”

Dodano: 05-07-2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim Prelegentom i Gościom za liczne przybycie na debatę i promocję poświęconą książce Marioli Błasińskiej „Cud. W 1949 r. Lublin stał się Częstochową”, która odbyła się w Trybunale Koronnym w Lublinie.

Rozmawiali o książce: Mariola Błasińska, autorka, Marcin Krzysztofik, dyrektor Oddziału IPN w Lublinie, ks. dr Marek Szymański, dyrektor Wydawnictwa Gaudium, a także dr hab. Jacek Wołoszyn z KUL. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Zaprezentowana książka autorstwa Marioli Błasińskiej ukazuje się dokładnie w siedemdziesiątą rocznicę wydarzeń związanych z tak zwanym cudem lubelskim, kiedy to na kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w katedrze pojawiły się łzy. Obraz znajdujący się w Archikatedrze lubelskiej jest otoczony stałą czcią wiernych.

Bardzo przychylną recenzję książki napisał prof. Jan Żaryn.

Wydanie publikacji jest współfinansowane ze środków Miasta Lublin.

Publikację objął honorowym patronatem abp. Stanisław Budzik Metropolita Lubelski i Pan Krzysztof Żuk Prezydenta Miasta Lublin.

Patronat honorowy

Patronat medialny

  

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram