Aktualność

Wakacje - Przewodnik po Lublinie

Dodano: 05-07-2018

Koniec roku szkolnego za nami, sesja zbliża się do końca, zmienił się też rozkład jazdy komunikacji miejskiej, a na ulicach Lublina widać wakacyjny klimat pomimo kapryśnej pogody.

W Wydawnictwie „Gaudium” lipiec i sierpień jest również czasem urlopów. Będziemy korzystać z wakacyjnego odpoczynku, więc prosimy o wyrozumiałość naszych Klientów i Partnerów. Nasza firma działa całe wakacje, ale część zadań nieobecnych pracowników przejmą inni, więc czas odpowiedzi na Państwa zapytania może się wydłużyć.

W kolejnych dniach podamy również zmienione godziny pracy Księgarni i innych działów Wydawnictwa.

Życzymy Państwu udanego wakacyjnego wypoczynku i ciekawych wojaży w trakcie urlopów. Jednocześnie tym z Państwa, którzy nie będą mogli wyrwać się z pracy na wypoczynek składamy życzenia owocnej pracy i sukcesów biznesowych. Jednak bez względu, czy czeka nas praca czy błogie lenistwo, warto poznawać i zwiedzać przepiękny Lublin – wesprze w tym ciekawy Lublin – Przewodnik. Książka poprowadzi nas na dłuższą i krótszą wyprawę po mieście – pomoże odwiedzić miejsca znane i te, do których rzadko ktoś zagląda.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram
Istagram wydawnictwo