Aktualność

Wkrótce Targi LUBSACRO 2017

Dodano: 18-09-2018

IX Lubelskie Targi Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO 2017 rozpoczną się już 27 września 2017! Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprasza na LUBSACRO 2017 do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.
 
Po raz pierwszy podczas IX edycji targów LUBSACRO odbędzie się debata poświęcona zagadnieniom personalizmu chrześcijańskiego. Poprowadzi ją ks. prof. dr hab. Bogumił Gacka MIC, pracownik naukowy UKSW w Warszawie, kierownik pierwszej na świecie Katedry Personalizmu Chrześcijańskiego. Ksiądz Profesor opublikował w 2010 r. książkę Znaczenie osoby w teologii Josepha Ratzingera – Benedykta XVI.
 
Zaplanowano także spotkanie z poetą i pisarzem, ks. Januszem Kozłowskim oraz warsztaty dla katechetów. Będzie można obejrzeć wystawę malarstwa Spojrzenia Madonny, fotografii Na drodze do Fatimy oraz wystawę Jubileusz 40-lecia Wydawnictwa Gaudium. Pierwszego dnia przewidziano wręczenie wyróżnień w konkursie plastycznym Moja parafia, nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie w trakcie targów.
 
Bezpłatna rejestracja wraz z dodatkowymi informacjami jest dostępna na stronie REJESTRACJA.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram