Aktualność
Wydawnictwo Gaudium - Taneczne impresje - Filia 38 MBP w Lublinie

Wydawnictwo „Gaudium” - Filia nr 38 MBP w Lubinie - „Taneczne ekspresje”

Dodano: 15-05-2018

Lubelska Noc Bibliotek jest częścią XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, które organizuje co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w dniach 8-15 maja.

Wydawnictwo „Gaudium” w tym roku wsparło Filię nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie w organizacji i nagrodzeniu dzieci uczestniczących w Nocy Bibliotek. Dzieci w trakcie „Tanecznych ekspresji” zaprezentowały swoje taneczne, wokalne i recytatorskie talenty. Cieszymy się, że możemy wspierać wydarzenia promujące czytelnictwo, kulturę oraz rozwijanie talentów dzieci i młodzieży i jesteśmy dumni, że wielokrotnie mogliśmy łączyć siły z Miejską Biblioteką Publiczną.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Biblioteki za długoletnią owocną współpracę i wspólne działania na rzecz społeczności lokalnej Lublina – naszej Małej Ojczyzny.

Dzisiaj ostatni dzień Tygodnia Bibliotek – zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami zamykającymi wydarzenie pod linkiem.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram