Aktualność
Stoisko Gaudium SWK kwiecien 2018

Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na XXIV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

Dodano: 12-04-2018

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” zaprasza na XXIV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 12 do 15 kwietnia 2018 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim (Plac Zamkowy 4) w Warszawie. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas - stoisko Wydawnictwa „Gaudium”  ma numer 111.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się i nabycia naszych nowości i bestsellerów! Szczególnie chcielibyśmy polecić serię Biblia Aramejska z najnowszym tomem Wprowadzenie do Biblii Aramejskiej - cennym wstępem do tego unikatowego na skalą światową przedsięwzięcia naukowego i wydawniczego, tryptyk Metropolity Lubelskiego abp. Stanisława Budzika Spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego - współczesnej katechezy Słowem i obrazem, książki ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersz Grinera), Honorowego Obywatela Miasta Lublina, m.in. najnowszą pozycją Świadkowie wiary i miłosierdzia, a także wiele innych publikacjii z naszej oferty.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźc na stronie SWK.

Serdecznie zapraszamy!

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram