Aktualność
XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej w Wojsławicach
XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej w Wojsławicach

XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej w Wojsławicach

Dodano: 18-06-2018

W niedzielę, 17 czerwca, w Wojsławicach odbył się XVII Przegląd pieśni i piosenki religijnej, pt. „Na zawsze chcę Tobie grać i śpiewać, Panie”, który był częścią jubileuszowego X Spotkania trzech kultur.

Jesteśmy dumni, że Wydawnictwo „Gaudium” mogło wesprzeć organizatorów i dołączyć do grona patronów wydarzenia oraz fundatorów nagród dla młodych artystów. Dziękujemy za zaproszenie - cieszymy się, że mieliśmy możliwość obejrzeć i wysłuchać wielu utalentowanych młodych wykonawców, którzy śpiewali na chwałę Pana.

Gratulujemy dzieciom i młodzieży udanych występów, a także inicjatorom i organizatorom wydarzenia. Nie można również zapomnieć o dużym gronie wolontariuszy, dzięki którym Spotkania mogły się odbyć, a widzowie mieli możliwość spróbować pysznych domowych ciast upieczonych przez okoliczne gospodynie.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram