ks. dr Adam Rybicki
 

Ks. dr Adam Rybicki (ur. 1967 r.) – kapłan diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, adiunkt w Instytucie Teologii Duchowości KUL, gdzie prowadzi wykłady z zakresu rozwoju duchowego, duchowości maryjnej, doświadczenia duchowego i mistycznego itp. Absolwent Podyplomowego Studium  Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego dla Duchowieństwa.

Zaangażowany w parafii pw. bł. P. J. Frassatiego w Lublinie, rekolekcjonista, spowiednik. Prowadzi wykłady i konferencje z zakresu teologii duchowości w parafiach, domach zakonnych i seminariach duchownych, zarówno w kraju, jak za granicą (Niemcy, Szwecja, Litwa, Włochy). Prowadzi rekolekcje dla mężczyzn oraz cykliczne konferencje dla członków międzynarodowej organizacji Knights of Columbus (Rycerze Kolumba - największa katolicka braterska organizacja na świecie). Oprócz licznych artykułów opublikował m.in. Zaufajcie miłosierdziu! (Katowice 2002) oraz Uzdrowienie przez Maryję (Kraków 2004). Książka Lew i Baranek jest pierwszą częścią trylogii na temat duchowości mężczyzny. W przygotowaniu są: Wąż i gołębica (duchowość i osobowość mężczyzny), oraz Popiół i wino (duchowe owoce życia mężczyzny).

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram