Drukarnia

Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku poligraficznym. Dzięki 45‑letniemu doświadczeniu, pracy kilku pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów zbudowaliśmy stabilną pozycję w branży poligraficznej. Priorytetem drukarni Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” jest satysfakcja naszych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, mając na celu spełnienie Państwa oczekiwań. Naszą rzetelność i wiarygodność biznesową potwierdzają powracający do nas regularnie klienci, polecający nasze usługi.

 

Biuro Obsługi Klienta

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Każde zamówienie, niezależnie od wysokości nakładu, traktowane jest priorytetowo. Pracownicy naszego Wydawnictwa pozostają do dyspozycji klienta: osobiście w siedzibie firmy lub drogą telefoniczną i mailową, gotowi pomóc na każdym etapie realizacji zlecenia – od wyceny po wysyłkę.

 

Studio DTP i Dział Redakcji

Wykonujemy projekty i skład materiałów promocyjnych (wizytówki, foldery, broszury, ulotki, kalendarze, czasopisma). Oferujemy kompleksowe przygotowanie publikacji do druku obejmujące redakcję, korektę, skład, łamanie.

 

Studio CTP

Sprawdzamy poprawność dostarczonych plików, w razie potrzeby robimy poprawki, nanosimy zmiany. Wykonujemy proof – wydruk próbny w celu akceptacji kolorystyki pracy, służący drukarzowi jako wzór do druku. Zaakceptowane pliki montujemy i wykonujemy matryce do druku na nowoczesnej naświetlarce Heidelberg Suprasetter A106.

 

Druk offsetowy

Od początku 2022 r. drukarnia „Gaudium” może się poszczycić realizacją zleceń na nowej maszynie offsetowej firmy Heidelberg Speedmaster CX 104-4. Czterokolorowa, pełnoformatowa, bardzo wszechstronna, może z łatwością obsługiwać wszystkie materiały, od papierów niskogramaturowych po kartony opakowaniowe. Możliwe osiągnięcie wysokiej wydajności z prędkością do 16,5 tysiąca arkuszy na godzinę. Bardzo innowacyjna, zaprojektowana z myślą o szybkim przełączaniu między różnymi typami zadań. Dzięki zintegrowanym systemom wsparcia uzyskujemy krótkie czasy konfiguracji i niezawodnie wysoką jakość druku.

 

Maszyna jest połączona w sieć za pośrednictwem nowego oprogramowania – systemu Prinect Production Manager. Przepływ pracy Prinect (CIP3) zapewnia nam doskonałe zarządzanie danymi i kolorami. System Prinect umożliwia również realizację pełnego Workflow drukarni od działu prepress poprzez druk  do introligatorni – zachodzi wymiana danych produkcyjnych, a procesy są optymalizowane.

 

Współpracujemy z instytucjami kulturalno-oświatowymi (druki zawierające prace artystyczne: foldery, albumy, katalogi, plakaty), influencerami zajmującymi się self-publishingiem (książki, planery, notesy, kalendarze), uczelniami wyższymi (publikacje naukowe). Ponadto drukujemy: książki, albumy, czasopisma, broszury, katalogi, foldery, plakaty, kalendarze i wiele innych prac.

 

Druk cyfrowy

Na maszynach do druku cyfrowego Konica Minolta wykonujemy w trybie natychmiastowym („od ręki”) wysokiej jakości druki niskonakładowe, na różnego rodzaju podłożach. Technika druku cyfrowego umożliwia personalizację wydruków: nadawanie każdej odbitce indywidualnego numeru seryjnego, stosowanie list adresowych (dyplomy, zaproszenia, koperty, bilety, etykiety adresowe). Kolorowy system produkcyjny AccurioPress C4070  jest idealny do druku: zaproszeń, dyplomów, plakatów, ulotek, wizytówek, kopert, etykiet, zdjęć. Czarno‑biały system produkcyjny Bizhub PRESS 1052 najlepiej sprawdza się w druku: książek, instrukcji, broszur informacyjnych, formularzy.

 

Introligatornia

Bogaty park maszyn introligatorskich pozwala na uszlachetnianie wydruków (foliowanie, hot‑stamping, tłoczenie) i ich różnorodną obróbkę: cięcie, falcowanie, bigowanie, kaszerowanie. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach, takich jak: książki i katalogi w oprawie miękkiej klejonej i szyto‑klejonej; książki i albumy w oprawie twardej; broszury i czasopisma w oprawie zeszytowej (zszywki płaskie lub eurozszywki); kalendarze: jednodzielne, trójdzielne, planszowe listwowane, wieloplanszowe na spirali, planery, domki.


Biuro Obsługi Klienta
pon.-pt.: 8.00-16.00
tel. 81 442 19 19
drukarnia@gaudium.pl

Drukarnia
Drukarnia
Drukarnia
Drukarnia
Drukarnia

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram
Istagram wydawnictwo