Drukarnia

Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku poligraficznym. Dzięki 45‑letniemu doświadczeniu, pracy kilku pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy stabilną pozycję w branży poligraficznej. Priorytetem drukarni Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny mając na celu spełnienie Państwa oczekiwań. Naszą rzetelność i wiarygodność biznesową potwierdzają powracający do nas regularnie klienci, polecający nasze usługi.

Biuro Obsługi Klienta

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Każde zamówienie, niezależnie od wysokości nakładu traktowane jest priorytetowo. Pracownicy naszego Wydawnictwa pozostają do dyspozycji klienta: osobiście w siedzibie firmy lub drogą telefoniczną i emailową, gotowi pomóc na każdym etapie realizacji zlecenia – od wyceny po wysyłkę.

Studio DTP i Dział Redakcji

Wykonujemy projekty i skład materiałów promocyjnych (wizytówki, foldery, broszury ulotki, czasopisma). Jako drukarnia specjalizująca się w pozycjach dziełowych oferujemy projektowanie wydawnictw (skład, łamanie i przygotowanie do druku) oraz kompleksowe usługi redakcyjne i wydawnicze (korekta, redakcja).

Studio CTP

Sprawdzamy poprawność dostarczonych plików, w razie potrzeby robimy poprawki, nanosimy zmiany. Wykonujemy proof – wydruk próbny w celu akceptacji kolorystycznej pracy, który służy drukarzowi jako wzór do druku. Zaakceptowane pliki montujemy i wykonujemy matryce do druku na nowoczesnej naświetlarce Heidelberg Suprasetter A106.

Druk offsetowy

Posiadamy dwukolorową pełnoformatową maszynę Heidelberg oraz czterokolorową półformatową maszynę Shinohara, które dają nam możliwość szybkiej i sprawnej realizacji zleceń. Drukujemy: książki, albumy, czasopisma, broszury, katalogi, foldery, plakaty, kalendarze i wiele innych prac.

Druk cyfrowy

Na maszynach do druku cyfrowego Konica Minolta, wykonujemy w trybie natychmiastowym („od ręki”) wysokiej jakości druki niskonakładowe, na różnego rodzaju podłożach. Technika druku cyfrowego umożliwia personalizację wydruków: nadawanie każdej odbitce indywidualnego numeru seryjnego, stosowanie list adresowych (dyplomy, zaproszenia, koperty, bilety, etykiety adresowe). Kolorowy system produkcyjny Bizhub PRO C6000 jest idealny do druku: zaproszeń, dyplomów, plakatów, ulotek, wizytówek, kopert, etykiet, zdjęć. Czarno‑biały system produkcyjny Bizhub PRESS 1052 najlepiej sprawdza się w druku: książek, instrukcji, broszur informacyjnych, formularzy.

Introligatornia

Bogaty park maszyn introligatorskich pozwala na uszlachetnianie wydruków (foliowanie, hot‑stamping, tłoczenie) i ich różnorodną obróbkę: cięcie, falcowanie, bigowanie, kaszerowanie. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach takich jak: książki i katalogi w oprawie miękkiej klejone i szyto‑klejone; książki i albumy w oprawie twardej; broszury i czasopisma w oprawie zeszytowej (zszywki płaskie lub eurozszywki); kalendarze: jednodzielne, trójdzielne, planszowe listwowane, wieloplanszowe na spirali, planery, domki.


Jesteśmy dumni z naszej ponad czterdziestopięcioletniej tradycji i doświadczenia w branży poligraficznej. Nieprzerwanie pracujemy nad zadowoleniem tych, którzy powierzają nam wydruk swoich materiałów. Kadra Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” to poligrafowie z wykształcenia i zamiłowania, pracujący w naszej drukarni po kilkanaście lat (a niektórzy ponad dwadzieścia lat). Ich wiedza i doświadczenie gwarantują pełen profesjonalizm. Przez wiele lat pracy stworzyliśmy zaangażowany zespół realizujący powierzone nam prace z najwyższą starannością, budując kapitał zaufania naszych klientów.

Maszyna do druku offsetowego
Maszyna do druku offsetowego
Maszyna do druku cyfrowego
Maszyna do oprawy twardej
Maszyna do oprawy twardej
Maszyna do oprawy broszurowej
Maszyna do falcowania

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter