Drukarnia

Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku poligraficznym. Dzięki 40‑letniemu doświadczeniu, pracy kilku pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy stabilną pozycję w branży poligraficznej. Priorytetem drukarni Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny mając na celu spełnienie Państwa oczekiwań. Naszą rzetelność i wiarygodność biznesową potwierdzają powracający do nas regularnie klienci, polecający nasze usługi również innym.

Biuro Obsługi Klienta

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Każde zamówienie, niezależnie od wysokości nakładu traktowane jest priorytetowo. Pracownicy naszego Wydawnictwa pozostają do dyspozycji klienta: osobiście w siedzibie firmy lub drogą telefoniczną i emailową, gotowi pomóc na każdym etapie realizacji zlecenia – od wyceny po wysyłkę.

Studio DTP i Dział Redakcji

Wykonujemy projekty i skład materiałów promocyjnych (wizytówki, foldery, broszury ulotki, czasopisma). Jako drukarnia specjalizująca się w pozycjach dziełowych oferujemy projektowanie wydawnictw (skład, łamanie i przygotowanie do druku) oraz kompleksowe usługi redakcyjne i wydawnicze (korekta, redakcja).

Studio CTP

Sprawdzamy poprawność dostarczonych plików, w razie potrzeby robimy poprawki, nanosimy zmiany. Wykonujemy proof – wydruk próbny w celu akceptacji kolorystycznej pracy, który służy drukarzowi jako wzór do druku. Zaakceptowane pliki montujemy i wykonujemy matryce do druku na nowoczesnej naświetlarce Heidelberg Suprasetter A106.

Druk offsetowy

Posiadamy dwukolorową pełnoformatową maszynę Heidelberg oraz czterokolorową półformatową maszynę Shinohara, które dają nam możliwość szybkiej i sprawnej realizacji zleceń. Drukujemy: książki, albumy, czasopisma, broszury, katalogi, foldery, plakaty, kalendarze i wiele innych prac.

Druk cyfrowy

Na maszynach do druku cyfrowego Konica Minolta, wykonujemy w trybie natychmiastowym („od ręki”) wysokiej jakości druki niskonakładowe, na różnego rodzaju podłożach. Technika druku cyfrowego umożliwia personalizację wydruków: nadawanie każdej odbitce indywidualnego numeru seryjnego, stosowanie list adresowych (dyplomy, zaproszenia, koperty, bilety, etykiety adresowe). Kolorowy system produkcyjny Bizhub PRO C6000 jest idealny do druku: zaproszeń, dyplomów, plakatów, ulotek, wizytówek, kopert, etykiet, zdjęć. Czarno‑biały system produkcyjny Bizhub PRESS 1052 najlepiej sprawdza się w druku: książek, instrukcji, broszur informacyjnych, formularzy.

Introligatornia

Bogaty park maszyn introligatorskich pozwala na uszlachetnianie wydruków (foliowanie, hot‑stamping, tłoczenie) i ich różnorodną obróbkę: cięcie, falcowanie, bigowanie, kaszerowanie. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach takich jak: książki i katalogi w oprawie miękkiej klejone i szyto‑klejone; książki i albumy w oprawie twardej; broszury i czasopisma w oprawie zeszytowej (zszywki płaskie lub eurozszywki); kalendarze: jednodzielne, trójdzielne, planszowe listwowane, wieloplanszowe na spirali, planery, domki.


Jesteśmy dumni z naszej ponad czterdziestoletniej tradycji i doświadczenia w branży poligraficznej. Nieprzerwanie pracujemy nad zadowoleniem tych, którzy powierzają nam wydruk swoich materiałów. Kadra Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” to poligrafowie z wykształcenia i zamiłowania, pracujący w naszej drukarni po kilkanaście lat (a niektórzy ponad dwadzieścia lat). Ich wiedza i doświadczenie gwarantują pełen profesjonalizm. Przez wiele lat pracy stworzyliśmy zaangażowany zespół realizujący powierzone nam prace z najwyższą starannością, budując kapitał zaufania naszych klientów.

Maszyny
Maszyny 2
drukarnia01
drukarnia04
drukarnia05
reklama - biblia aramejska
baner za nim

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter