Aktualność
2017 Koncert Laureatów IX Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych GAUDIUM

Koncert laureatów Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych GAUDIUM

Dodano: 04-01-2018

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” pragnie zaprosić na koncert laureatów IX edycji wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych GAUDIUM, przy którego organizacji Wydawnictwo współpracowało.
 
Koncert odbędzie się 7 stycznia 2018 w Biłgorajskim Centrum Kultury w godzinach od 11:00 do 13:30 i wystąpią na nim laureaci Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych GAUDIUM, soliści i zespoły reprezentujący szkoły oraz domy kultury, które działają na terenie województwa lubelskiego. Młodzi artyści wykonają tradycyjne kolędy oraz współczesne piosenki świąteczne w różnych językach i zróżnicowanych aranżacjach muzycznych. W trakcie wydarzenia zostaną wręczone dyplomy i nagrody specjalne, wśród nich także od naszego Wydawnictwa.
 
Koncert będzie połączony z akcją charytatywną na rzecz Jagody Stasiewicz, uczennicy SP1 w Biłgoraju, która w maju ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi i obecnie przechodzi kosztowna rehabilitację.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram