Aktualność
Za Nim - promocja

Promocja „Za Nim”, nowej publikacji Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”

Dodano: 22-02-2019

Prezentacja książki „Za Nim” odbędzie się we wtorek, 26 lutego br. o godz. 17.00 w Metropolitalnym Seminarium Duchowym w Lublinie przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6.
Treścią publikacji są świadectwa kapłanów i sióstr zakonnych o powołaniu. Autorzy zasadniczo mówią o określonym etapie ich życia od momentu, gdy usłyszeli głos Boga, do chwili wstąpienia na drogę Jego służby. Książka jest podzielona na dwie części. Pierwsza to świadectwa kapłanów diecezjalnych i zakonnych, druga – świadectwa sióstr.

W prezentacji książki wezmą udział: ks. dr Wojciech Rebeta – redaktor publikacji i ojciec duchowny w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie, ks. Emil Parafianiuk – dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży i sekretarz Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań, s. dr hab. Beata Zarzycka – adiunkt w Instytucie Psychologii KUL, p. Małgorzata Piasecka – redaktor naczelna Polskiego Radia Lublin.

Wydanie książki patronatem honorowym objęli: Arcybiskup Stanisław Budzik Metropolita Lubelski oraz Szkoła Formacji Duchowej w Lublinie, patronatem medialnym zaś: KAI, TVP Lublin, Polskie Radio Lublin, Gość Niedzielny.  
Zapraszamy.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram