Aktualność
Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”

Spotkanie promocyjne, Msza i koncert Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem

Dodano: 26-01-2018

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na mszę i niezwykły koncert pamięci profesora Andrzeja Nikodemowicza 28 stycznia w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła (ul. Bernardyńska 5) w Lublinie.

Uroczystą Mszę św. o 18.30 będzie celebrował Jego Ekscelencja bp Mieczysław Cisło. Po mszy zachęcamy do wysłuchania koncertu kameralnego, który rozpocznie się o 19.30.
Przed koncertem obędzie się krótka prezentacja naszej nowej publikacji Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem. Słowo o książce wygłosi dyrektor Wydawnictwa „Gaudium”, ks. dr Marek Szymański. W świat muzyki Bacha i Nikodemowicza wprowadzi redaktor książki, dr Teresa Księska-Falger.

Wystąpią:
Magdalena Witczak – sporan, Agnieszka Tyrawska-Kopeć – sopran, Andrzej Gładysz – baryton, chór sopranów (przygotowanie chóru – Elżbieta Krzemińska), Stanisław Diwiszek – organy oraz orkiestra smyczkowa pod dyrekcją Przemysława Fiugajskiego.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram