Aktualność

XXIV Targi Wydawców Katolickich

Dodano: 16-11-2023

W dniu 23 listopada 2023 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie rozpoczynają się targi książki katolickiej. Wydawnictwo „Gaudium” jak co roku będzie aktywnie uczestniczyć w tym znanym na lubelskim rynku wydarzeniu. Na naszym stoisku zaprezentujemy kilka nowych publikacji, m.in. dla: księży pracujących z młodzieżą, środowiska Kościoła Domowego oraz dzieci.

Targi będą się odbywać w godzinach od 9.00 do 18.00 w Collegium Jana Pawła II przy ul. Aleje Racławickie 14 (KUL) i potrwają do soboty (25.11.2023).

Wydarzenie jest współorganizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich z Warszawy i zostało objęte patronatem przez abp. Stanisława Budzika, metropolitę lubelskiego oraz ks. prof. Mirosława Kalinowskiego, rektora KUL. Patronatu honorowego udzieliły Urzędy Wojewody Lubelskiego i Marszałka Województwa Lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

partnerzy i patroni

Wydawnictwo

Księgarnia

Drukarnia

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Youtube
Twitter
instagram